GAR.LE.  je česká značka pocházející z Hradce Králové, která od roku 2016 stojí za výrobou exkluzivní řady hustých sirupů.

KAŽDA LAHEV JE ORIGINÁL A RUČNĚ VYROBĚNÁ


Proč Gar.Le? Originální název našich sirupů Garden Lemonade byl jasný od začátku, vždyť bylinky a ovoce nám rostou na zahradě. Naše sirupy jsou vyráběny s láskou, ručně a šetrně z originálních receptů. Podporujeme české pěstitele a farmáře. Ovoce a bylinky pocházejí právě od nich. Každá bylinka a ovoce jsou pečlivě zkontrolovány. Máme rádi dobré a kvalitní výrobky, proto jsme se rozhodli, že Vám připravíme správně hustý sirup, který je vhodný na přípravu osvěžujících limonád, originálních koktejlů a horkých nápojů. Sirupy jsou s velkým podílem ovoce a bylin. Doporučené ředění je 1:10. Z jedné lahve sirupu připravíte až 33 úžasných limonád. Přejeme Vám dobrou chuť při pití našich manufaktur Garden Lemonade.

smoothie GAR.LE.
smoothie GAR.LE.
Smoothie GAR.LE.
Smoothie GAR.LE.TRADIČNÍ ZPŮSOBY PŘÍPRAVY NAŠICH SMOOTHIE OCENÍ HLAVNĚ NAŠE DĚTI


Naše novinka Smoothie malina a Smoothie rakytník je ukázka toho, že vše jde dělat stále kvalitně a poctivě.

Smoothie je vyráběno tradiční cestou, tedy ručně a z nejkvalitnějších surovin bez přidané vody, konzervantů, barviv a různých ztužovadel. Naše Smoothie malina je i bez přidaného cukru. Smoothie Gar.Le. není pouze lahodný ovocný nápoj, ale také Vás příjemně zasytí. Smoothie doporučujeme do kaváren, restaurací, barů, fitcenter, dětských koutků, sportovních center, na golf, tenis, na doma, na cesty do auta a nebo jen tak. Smoothie se doporučuje podávat přímo ze skleněných lahviček 0,2l, ve kterých je zákazník od nás dostane. Proč sklo? Protože máme raději sklo, ne plast.  PIJTE OVOCE!


                                                                Naše dřevěné bedýnky mají certifikát kvality FSC.