GAR.LE. je česká značka pocházející z Hradce Králové, která od roku 2016 stojí za výrobou exkluzivní řady hustých sirupů. 

Podpora pro gastro partnery

Zakládáme si na osobním přístupu k našim zákazníkům. Naše gastro sirupy Gar.Le. již od roku 2016 rozvážíme po celé ČR. Specializujeme se na provozy jako jsou restaurace, bistra, bary, kavárny, catering a občerstvení. Pro naše gastro partnery máme připravenou podporu prodeje jako jsou skleničky s logem, menu karty na letní a zimní provoz, plakáty, dřevěné bedýnky s logem Gar.Le. na 6 sirupů vhodné jako prezentér na bar. Dále máme v nabídce vlastní značku zrnkové kávy Gar.Le. especial.e včetně kompletní podpory jako je pákový kávovar, mlýnek, porcelán a také Vám rádi proškolíme Váš personál. 

                                                                               Více na odkazu níže

KAŽDA LAHEV JE ORIGINÁL A RUČNĚ VYROBĚNÁ


Proč Gar.Le.? Originální název našich sirupů Garden Lemonade byl jasný od začátku, vždyť bylinky a ovoce nám rostou na zahradě. Naše sirupy jsou vyráběny s láskou, ručně a šetrně z originálních receptů. Podporujeme české pěstitele a farmáře. Ovoce a bylinky pocházejí právě od nich. Každá bylinka a ovoce jsou pečlivě zkontrolovány. Máme rádi dobré a kvalitní výrobky, proto jsme se rozhodli, že Vám připravíme správně hustý sirup, který je vhodný na přípravu osvěžujících limonád, originálních koktejlů a horkých nápojů. Sirupy jsou s velkým podílem ovoce a bylin. Doporučené ředění je 1:10. Z jedné lahve sirupu připravíte až 33 úžasných limonád. Přejeme Vám dobrou chuť při pití našich manufaktur Garden Lemonade.TRADIČNÍ ZPŮSOBY PŘÍPRAVY NAŠICH SMOOTHIE OCENÍ HLAVNĚ NAŠE DĚTI


Naše novinka Smoothie malina a Smoothie rakytník je ukázka toho, že vše jde dělat stále kvalitně a poctivě.

Smoothie je vyráběno tradiční cestou, tedy ručně a z nejkvalitnějších surovin bez přidané vody, konzervantů, barviv a různých ztužovadel. Naše Smoothie malina je i bez přidaného cukru. Smoothie Gar.Le. není pouze lahodný ovocný nápoj, ale také Vás příjemně zasytí. Smoothie doporučujeme do kaváren, restaurací, barů, fitcenter, dětských koutků, sportovních center, na golf, tenis, na doma, na cesty do auta a nebo jen tak. Smoothie se doporučuje podávat přímo ze skleněných lahviček 0,2l, ve kterých je zákazník od nás dostane. Proč sklo? Protože máme raději sklo, ne plast.  PIJTE OVOCE!


                             Naše dřevěné bedýnky mají certifikát kvality FSC.