ORIGINÁL E-SHOP ZNAČKY GAR.LE. 

.

.

.

.

.

..

.

.

.

.


PRÉMIOVÉ SIRUPY OD GARDEN LEMONADE PRO VÁŠ PODNIK. MÁME PRO VÁS JIŽ 17 DRUHŮ PŘÍCHUŤÍ, KTERÉ JSOU JEDINEČNÉ....

PROČ JSOU SIRUPY GAR.LE. TAK ODLIŠNÉ A OBLÍBENÉ U NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ? DŮVOD JE JEDNODUCHÝ. POSTUP VÝROBY je ORIGINÁLNÍ . Z jedné lahve připravíte až 25 limonád. Naše jedna limonáda se prodává v kavárnách a restaurací od 79,- Kč až 149,- Kč. Provozujete vlastní podnik, napište nám.  www.garle.cz SIRUPY GAR.LE. ZARUČUJÍ TU NEJLEPŠÍ CHUŤ PRAVÉ DOMACÍ POCTIVÉ LIMONÁDY. JSOU PLNÉ KOUSKŮ OVOCE A BYLIN. MALINA GAR.LE., MANGO GAR.LE., RYBÍZ GAR.LE., JAHODA GAR.LE. , BORŮVKA GAR.LE., RAKYTNÍK GAR.LE., ZÁZVOR GAR.LE. , PERNÍKOVÁ VIŠEN GAR.LE., BEZINKA GAR.LE., BEZ KVĚT GAR.LE., . OKURKA GAR.LE., CITRON GAR.LE., LEVANDULE GAR.LE., HRUŠKA GAR.LE., RAKYTNÍK SE ZÁZVOREM GAR.LE. GREP GAR.LE. CITRON GAR.LE. TROPICKÉ OVOCE GAR.., PUMPIČKY NA SIRUPY, GASTRO SIRUP. NEJKVALITNĚJŠÍ SIRUPY NA TRHU. PÁRTY SIRUPY, . KOKTEJLOVÉ SIRUPY. 100% ORIGINÁL. BILINNÉ SIRUPY. nejlepší domácí limonády. GARLE. JSOU IDEÁLNÍ NA PŘÍPRAVU DOMÁCÍ LIMONÁDY. HORKÉ LIMONÁDY SIRUPY MAJÍ VELKÝ PODÍL OVOCE. JSOU VYRÁBĚNY RUČNĚ A KAŽDÁ LAHEV JE ORIGINÁL. DOMÁCÍ LIMONÁDY JSOU IDEÁLNÍ PRO KAVÁRNY, RESTAURACE A NEBO DĚTSKOU PÁRTY. DOPRAVA ZDARMA. ORIGINÁLNÍ E-SHPO 

TROPICKÉ OVOCE GAR.LE.
TROPICKÉ OVOCE GAR.LE.

NOVINKA - SIRUP GAR.LE. Tropické ovoce 

Připravili jsme pro vás novou příchuť. RUČNĚ A ŠETRNĚ VYRÁBĚNÝ SIRUP GAR.LE. Z TROPICKÉHO OVOCE.  Sirup s příchutí exotického ovoce a rakytníku na přípravu osvěžující domácí limonády se sodovkou. Dále doporučujeme tento extra hustý sirup použít do koktejlů a horkých limonád


DOPORUČENÉ ŘEDĚNÍ:

1:10. Smíchejte tedy 1 díl sirupu s 10 díly perlivé vody.

      DOMÁCÍ OVOCNÁ LIMONÁDA GAR.LE. S KOUSKY OVOCE - JAK NA TO

Jak na to? Pouze nalijete do sklenice 0,04l sirupu GAR.LE., doplníte ledem a zalijete perlivou, vychlazenou vodou. 

           HORKÁ OVOCNÁ LIMONÁDA GAR.LE. S KOUSKY OVOCE - JAK NA TO

Jak na to? Jednoduše.. Pouze nalijete do hrnečku 0,04l sirupu GAR.LE. a zalijete 0,25l horkou vodou. A horká limonáda je na světě.

Sirupy GAR.LE. s kousky ovoce -  originální receptura. Ručně vyráběné. PREMIOVÁ KVALITA.

GAR.LE. je česká značka, která od roku 2016 stojí za vznikem exkluzivní řady hustých sirupů z ovoce a bylin, která je chráněná ochrannou známkou. Naše limonády jste již mohli ochutnat po celé ČR v kavárnách, barech a restauracích. Zásobujeme kavárny, restaurace, zimní a letní střediska po celé ČR. V nabídce již máme více než 15 příchutí. Naše výrobky jsou plné ovoce a bylin. Jsou bez umělých barviv, ztužovadel, aromat, lepku, laktózy, ořechů a GMO. Naše sirupy jsou vhodné na přípravu limonády, horkých nápojů, dochucení palačinek, zmrzlinových pohárů, koktejlů.   Z 1L SIRUPU GAR.LE. PŘIPRAVÍTE 25 x 0,5L OSVĚŽUJÍCÍCH LIMONÁD. 

Husté sirupy, Horké nápoje, Gastro sirupy, Sirupy bez chemie, Ruční výroba, imunita, 100%, ovoce, domácí, doprava zdarma, gastro, bez, barviva, bez lepku, velkoobchod, dárkové balení, dárkové koše, děti, dárek pro maminku, zdraví, MALINOVÝ SIRUP, borůvkový sirup, rakytníkový sirup, okurkový sirup, citronový sirup, jahodový sirup, zázvorový sirup, hruškový sirup, višnový sirup, rybízový sirup, LEVANDULOVÝ SIRUP, MALINOVÁ LIMONÁDA, grepový sirup, Horká levandule, rybíz, jahoda, šipek, zázvor, Horká Hruška, Extra, Gar.Le.., Kávovary díly,  dávkovací pumpička, spolupráce a prodej, Garden lemonade, limonáda, pravá , gastro kávovary.


DOPRAVA ZDARMA - zásobování gastro provozů
DOPRAVA ZDARMA - zásobování gastro provozů

Rozvoz-DOPRAVA JIŽ OD 1500,- Kč ZDARMA

MÁTE KAVÁRNU, RESTAURACI, BISTRO, KIOSEK nebo BAR a chcete připravovat skvělé limonády a koktejly z kvalitních českých 100% sirupů bez barviv, ztužovadel a aromat? Kontaktujte nás. Rozvoz po cele ČR.


VYUŽÍJTE náš program - GASTRO PARTNER 

Gastro partner 

         Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.


                             Naše příchutě GAR.LE. SIRUPŮ 

DOPRAVA ZDARMA OD 1500,- Kč


NAŠE SIRUPY JSOU ŠETRNÉ


ORIGINÁLGAR.LE.


LOGO GAR.LE.