KÁVOVAR NA PLYN / GAS CONTI SEMI AUTO CC100 SAM 2GR černý

Novinka

Počátky společnosti Conti sahají do roku 1957. Společnost byla založena z lásky k espressu a každé zařízení je vyráběno s vášní v továrně v centru Monaka. Díky více než 60 letům výrobních zkušeností tato rodinná společnost stojí za výjimečnou kvalitou a spolehlivostí strojů, které jsou v čele designu a technologie. Návrháři spolupracují s týmem inženýrů a baristů na vytvoření dokonalé kombinace krásy a technické dokonalosti, každý se společnou vášní pro dokonalé espresso. Conti jako výrobce všech dílů uvnitř kávovarů kromě nepopiratelné kvality zajišťuje také rychlost a přesnost při plnění objednávek, což nás vždy staví o krok napřed před konkurencí.

CONTI CC 100 SAM má tlačítko zapnutí / vypnutí pro spuštění a zastavení extrakce kávy. Zařízení pracuje na plyn a elektřinu. Pro první ohřev kotle může zařízení využívat plyn a elektřinu, když kotel dosáhne teploty (119 ° C), zařízení pracuje pouze na plyn. První ohřev pak trvá asi 25 minut.

Pokud však chcete poprvé ohřát kotel pouze na plyn, nezapomeňte, že proces přípravy kávovaru na provoz může trvat asi 40 minut.

Abychom zajistili adekvátní tlak z litru vody a ne ze sítě, musíme získat zařízení, které generuje umělý tlak.

Produkt je k dispozici na vyžádání v černém nebo červeném provedení.

CONTI CC 100 SAM - El/plynoví pohon

Kategorie: Kávovary - Cateringové kávovary

Technické parametry

Počet hlav - 2 pákový/skupinový

V (mm) H (mm) Š (mm) 500x512x704

Boiler kapacita (l) 11

Power (W) 3500

Voltage (V) 230

Váha (kg) 59


Dostupnost: skladem 

97 890,00 Kč 103 099,00 Kč